Zajímavé odkazy, informace a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, mezinárodní organizace, měny, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, obecné zkratky, firmy a společnosti, okresy České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Internet, síť, informace a zábava

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, halloween, Vánoce a Advent, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, láska, muži, auta, nápoje, věda, přístroje, hudba, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, symboly, stavby, rostliny, sport, hmyz, nástroje a přístroje, zelenina atd.

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Anglicky, Řetězy, Rostliny, Jmenovka, Štóla, Pastýř, Kameňák, Jarmark, Schleich, Vánoční trhy, Alkoholový kalendář, Kapr, Wallpaper, Obrazovka, Ježíš Kristus, Tablet, Kavkazská jedle, SMS, Vánoce, Jezulátko, K Tisku, Linux, Brno, Desktop, Adventní neděle, Film, Vinná klobása, Vánoční pozadí, Jedle, Papírový vánoční stromek, Perníčky apod.

Klíčová slova: info, Online testy a kvízy zdarma, pro děti, Pozadí na PC, Omalovánky zdarma ke stažení, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online zeměpisné testy zdarma, weby, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Ilustrační obrázky, ú, Full HD wallpapers na PC, Nejlepší hry pro dívky

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Pozadí na PC - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. vhodné pro notebook, phablet, ultrabook, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, tablet, mobil, monitor, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows Me, macOS, Windows Server 2012, Lubuntu, BlackBerry OS, Mac, Microsoft Windows 8, Android, Java ME. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií motorky, motocykly, rostliny, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, budovy a stavby, letadla, psi a štěňátka, květiny, kytky, noční města, hudební tapety, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, auta, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 750x1334, 412x846, 1152x864, 1440x2560, 375x667, 1920x1280, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 1280x854, 2560x1440, 1080x1800, hi res 2560x1920, 393x786, 360x760, 800x1280 atd.

Síť, informace a zábava

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Keywords:internet, volný čas, kuriozity, linky, Antistresové omalovánky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, cestování, V, FC Bayern Munich, zadarmo, Seznam přípon a koncovek souborů, zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Logické hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Barbie hry, Hry s koňmi, Oblíkačky, Adventury, Hannah Montana, online html5 hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Omalovánky apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Informace, informace a zábava

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v smartphone, phablet, monitor, displej, ultrabook, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, počítač, PC, notebook a pro operační systémy OSX, Windows NT, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 2000, macOS, Windows 98, Slackware, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, nature - příroda, free wallpapers, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, ptáci, flóra, stromy, Formule 1, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, zvířata, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, fantasy, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolte si z rozměrů 800x1280, 1080x1920, 2560x2048, 1440x2560, 1366x1024, 1080x1800, 2048x1536, 1152x864, 800x600, 1280x854, Full HD 1080x1920, 360x720, 2160x3840, 1800x1440, 2048x1080, 1280x800 atd.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Country, Válka, Básníci, Orlík, Poslanec, Továrník, Státník, Závodník, Hejtman, Císař, Scénárista, Komik, Vůdce, Hokej, Český slavík, Čech, Trest smrti, Historik, Antropolog, Vojáci, Žijící, Maršál, Němci, Prezidenti ČR, Exilový prezident, Philadelphia Flyers, Generalissimus, Slovák, Zavražděn, Hokejisté, KHL, AIDS, Čeští králové, Esejista, Husité, Kněz apod.

Klíčová slova: humor, Členské země americké federace, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Coloring book, Adult, children online free, zajímavosti, PC tapety pro Windows, Obrázky zdarma, Přání k narozeninám, Online geografické testy zdarma bez registrace, multimédia, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vše o Vánocích

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, hudební audio soubory, internet a web, dokumenty, komprimace dat, obrazy disků, systémové soubory apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země Afriky, země jižní Asie apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Anekdoty, fórky, kameňáky, ftipy, frky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Anekdoty, fórky, kameňáky, ftipy, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O Windows, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O škole, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O manželství apod.

Klíčová slova: odkazy, Stručný slovník pojmů a termínů, Nej hry online, Slova vánoční koledy S chudými pastýři, Seznam přípon a koncovek souborů, F, Státní vlajky zemí, Digitální počítačové hry, herní konzole, zdarma, školství, hyperlinky

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, hudební audio soubory, internet a web, dokumenty, komprimace dat, obrazy disků, systémové soubory apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Frky, kameňáky, ftipy, fóry, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, kameňáky, ftipy, fóry, vtípky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky, černý humor, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: počítače, Prapory českých měst, webovky, Dopravní značky, F, Charlize Theron, Super online flash hry, odkaz, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, tipy, zeměpis, Athletic de Bilbao,

Několik fórů na závěr. Vtip Smíšená manželství: Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Naše tipy
Vlajka Nikaraguy
Tipy na zajímavé weby
Online obrázky k vybarvení
Zajímavé internetové odkazy
Fond d écran
Doporučené odkazy
FC Bayern München football
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.